Kā tas darbojas?

Iepirkumi epastā bez maksas - kā tas strādā

Mūsu mērķis ir padarīt iepirkumu atrašanu vienkāršu un ātru — katru rītu mēs atlasām un nosūtām Tev uz e-pastu jaunākos iepirkumu sludinājumus tieši Tev interesējošās nozarēs, lai Tev vairs nav jāiet uz IUB mājas lapu un jāizskata vairāki simti jaunu iepirkumu. Un tas viss bez maksas. Tieši tā jaunākie iepirkumi Tavā epastā katru dienu bez maksas.

Attīstība

Šobrīd portāls ir izstrādes jeb “Beta” stadijā — strādājam pie iepirkumu klasifikācijas uzlabošanas. Ja Tev ir idejas, kā uzlabot portālu, lūdzu, raksti mums uz info@iepirkumi24.lv. Ja pamani, ka kāds iepirkums ir nepareizajā kategorijā, ziņo mums un mēs centīsimies to labot.

Informācijas avots

Visi sludinājumi tiek apkopoti no Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) datu bāzes.

Klasifikācija

Ienākošie iepirkumi tiek sadalīti vairāk kā 20 kategorijās. Tu vari pārskatīt gan visus iepirkumus, gan jau atlasītos iepirkumus katrā nozarē. Tāpat ir ar iepirkumu sludinājumu saņemšanu e-pastā — vari saņemt visus, vai arī tikai sev interesējošās nozarēs. E-pasta piemērs:

Iepirkumu sludinājumu e-pasta piemērs

Pieejamība

Iepirkumi24.lv tagad un nākotnē būs pieejams bez maksas. Svarīgi, ka Tev nav nepieciešams reģistrēties, lai saņemtu iepirkumu informāciju, pietiek norādīt savu e-pastu.

Saistības

Saistību nav — vari jebkurā laikā pierakstīties vai atteikties no iepirkumu informācijas saņemšanas. Pakalpojums tagad un arī nākotnē būs pieejams bez maksas.

Jaunumi

Ja nevēlies saņemt iepirkumus e-pastā, vari arī vienkārši pārskatīt savas nozares sludinājumus Iepirkumi24.lv mājas lapā. Lai uzreiz atrastu jaunākos sludinājumus, apskati galveno izvēlni! Blakus nozaru nosaukumiem atradīsi šodien publicēto sludinājumu skaitu.

Ceram, ka Tev patiks!